چهارشنبه 98/08/22 22:57

جستجوی پیشرفته آگهی ها
کلمات کلیدی:
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)


موقعیت جغرافیایی: قیمت: از تومان تا تومان


ورودجهت ارسال آگهی


ثبت نام
کلمه عبور جدید
Text + Text -
بنر ستون سمت راست
تبلیغات اینترنتی
بازدید: ٢٧٨٠

دوشنبه 91/01/28 22:04

راهنمای ارسال آگهی

راهنمای ارسال آگهی درسایت راهنما کرمان

با سلام سایت راهنما کرمان به شما خوشامد می گوید.

برای آموزش درج آگهی وافزايش بازديد و افزایش رنکینگ آگهي شما در موتورهای جستجو موارد ذیل را بادقت مطالعه بفرمایید.

1-برای درج آگهی در سایت، ابتدا باید ثبت نام کنید.که بصورت رایگان انجام می شود.

2-پس از ثبت نام یک محیط کاربری به شما تعلق می گیرد که با ورود نام کاربری ورمزی که خودتان در مرحله ثبت نام ذخیره کرده اید می توانید وارد محیط کاربریتان شده وبراحتی آگهی مورد نظرتان را ارسال کنید.

3- بعد از ثبت نام و ورود به محیط کاربری خودتان میتوانید آگهی ارسال کنیدآگهی درسایت رایگان است فقط آگهیهای صفحه اول و ویژه نیازبه شارژحساب کاربری دارند جهت ارسال آگهی ویژه وصفحه اول ابتدا باید حساب کاربری خود را شارژ نمایید --تمدید آگهی ها رایگان است--.اگهی تصویری در صفحات دسته بندی شده کاملا رایگان است

4-کارکردن با منوها درمحیط کاربری بسیار ساده است ونیاز به توضیح ندارد-عکس ارسالی شما باید کمتر از 90 کیلوبایت وبا یکی از پسوندهای jpg ,jpeg ,bmp ,gif ,png ,ico ,swf باشد.

5-درانتخاب منطقه جغرافیایی (استان مورد نظر) و درانتخاب قرار گیری آگهی شما در زیرگروه مناسب نهایت دقت را داشته باشید تا در دسترسی مشتری به آگهی شما اشکال پیش نیاید. مثلا کامپیوتر شاخه های زیادی دارد اگر شما قصد فروش دارید باید آنرا در قسمت رایانه ودر زیرمجموعه خریدوفروش ثبت کنید. درصورتیکه جزء لوازم اداری هم هست یا درخیلی جاهای دیگر هم کاربرد دارد فرق مطلب در این است که مشتری در صورت اول به شما دسترسی بهتری خواهد داشت.

جهت استفاده از نقشه هوایی گوگل مختصات جی پی اس مکان خود را تهیه ودر محل خواسته شده در قسمت نقشه هوایی وارد نمایید.

برای اینکه آگهی‌های شما در سایت مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گیرد و از این طریق بتوانید مشتریان و مخاطبین واقعی خود را پیدا کنید، به نکات زیر توجه کنید.

A- کلمات کلیدی برای موتورهای جستجو( مثل گوگل) را چند کلمه ای مختصر با مفهوم وبیان کننده منظور آگهی بنویسید وچندین کلمه کلیدی که فکر میکنید کاربران در اینترنت همه آنها را سرچ میکنند بنویسید و فقط با علامت کاما ( ،) از هم جدا کنید


کلمات کلیدی را چگونه بنویسیم
معمولا چند حالت برای نوشتن کلمات کلیدی استفاده می شود.

  1. ویرگول فارسی: کامپیوتر،لباس
  2. ویرگول فارسی + فاصله: کامپیوتر، لباس
  3. فاصله + ویرگول فارسی + فاصله: کامپیوتر ، لباس
  4. ویرگول انگلیسی: کامپیوتر,لباس
  5. ویرگول انگلیسی + فاصله: کامپیوتر, لباس
  6. فاصله + ویرگول انگلیسی + فاصله: کامپیوتر , لباس

که حالت 2 برای کلمات فارسی پیشنهاد می شود و برای کلمات انگلیسی از حالت 5 استفاده نمایید.

اگر ترکیب دو زبان است از ترکیب این دو حالت استفاده نمایید. مانند
کامپیوتر، لباس، computer, clothing

مثال1 

پراید دست دوم مدل85، پراید کارکرده 85، سواری پراید دست دوم، پراید فروشی در کرمان

مثال  2

متخصص کودکان کرمان، پزشک اطفال کرمان ، پزشک اطفال، متخصص اطفال کرمان، اطفال کرمان، دکتر اطفال کرمان، دکتر اطفال

مثال3

تراشکاری کرمان، تراشکار کرمانی، تراش در کرمان، تراش سیلندر در کرمان، تراشکار ماهر در کرمان

مثال4

منزل اجاره ای در کرمان، رهن مسکن در کرمان، کرایه منزل کرمان، اجاره منزل در کرمان

فرض کنید خودتان می خواهید آن محصول را در گوگل پیداکنید هر جمله ای که به فکرتان میرسد مشتری ممکن است هنگام جستجو در گوگل تایپ کند تا به شما برسد همه وهمه می شود کلمات کلیدی وبا کاما از هم جدا کنید( بدون فاصله) اگر قسمت مربوطه را خالی بگذارید فرقی با ندادن آگهی ندارد

 Bعنوان آگهی را مناسب آن انتخاب کنید عنوان آگهی، برای ایندکس کردن آگهی شما در موتورهای جستجو بسیار مهم است. سعی کنید مهم ترین و با معناترین کلمات را نسبت به موضوع آگهی خود، برای عنوان آگهی انتخاب کنید توضیح مختصر ولی منحصر به فرد در مورد اگهی شما به مشتری جهت یافتن شما  کمک زیادی می کند.

از درج عناوین کلی خود داری کنید به دو دلیل(1- موتورهای جستجو بدلیل تشابه بسیار زیاد در دریای اینترنت ممکن است آگهی شما را آنگونه که انتظار دارید نمایش ندهند.2- مشتری سر در گم خواهد شد ورغبتی نشان نخواهد داد.)
کلمات زیر هیچ کمکی به خواننده نخواهد کرد و احتمالا روی آگهی شما کلیک نمی‌شود
"عناوین نامناسب"
- بهترین فرصت | فرصت طلایی | استفاده کنید- جالب توجه | بسیار زیبا | قابل توجه- فروش | فروش فوری | خرید | خریدار- زیر قیمت | قیمت مناسب | ارزان قیمت- انجام پروژه | انجام کار- استخدام | کاریابی | آماده به کار- بازاریابی | نمایندگی |
همانطور که مشاهده می‌کنید، عناوین بالا بسیار کلی بوده و آگهی می‌تواند شامل همه چیز باشد، بنابراین خواننده وقت خود را صرف کلیک کردن روی عنوانی که نمی داند متن آن چیست، نخواهد کرد. از عناوین شعارگونه و یا نامشخص خودداری فرمایید.
 
- درج شماره تلفن در / عنوان آگهی /، مجاز نیست. به هنگام درج آگهی، شماره تلفن را در جای مخصوص خود وارد کنید.
- ذکر متراژ و منطقه در عنوان آگهی‌های مرتبط با املاک، درج نام و مدل اتومبیل در عنوان آگهی‌های مرتبط با اتومبیل، بسیار موثر است.

پیوند یکتا(آدرس اینترنتی دلخواه)

در این قسمت چند کلمه مرتبط با آگهی خود را با علامت - از هم جدا نمایید بدون فاصله وفقط به همین یک شکل

مانند گل-فروشی-یگانه

درج عکس

- یک تصویر بهتر از صدها نوشته منظور شما را می‌رساند
- تصاویر را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب کنید
- از یک تصویر نمی‌توانید برای 2 آگهی استفاده کنید
- درج تصاویر عمومی مانند پرچم، منظره وعکسهای غیر مرتبط و یا عکس چهره اشخاص مورد پذیرش قرار نمی‌گیرند.
- برای فروش لوازم و اموال مانند آپارتمان، اتومبیل، کامپیوتر، پوشاک و ... شخصا از آنها عکس دیجیتال تهیه کنید. ارسال عکسهایی که منحصرا برای یک آگهی تهیه شده است، تاثیر بسیار بیشتری از عکسهای آماده دارد.

توجه 

بدلیل نمایش نام کاربری در محیط آگهی برای ثبت اولیه نام کاربری در موقع ثبت نام از کد ملی یا شماره شناسنامه استفاده نکنید (چون ممکن است توسط دیگران سوء استفاده شودشما میتوانید از اعداد وحروف لاتین یا اسم خودتان به انگلیسی استفاده کنید).

همچنین به جای رمز از شماره تلفن استفاده نکنید چون تلفن تماس شما در آگهی شما نمایش داده می شود محیط کاربری شما را در معرض نفوظ دیگران قرار خواهد داد.میتوانید از اعداد وحروف انگلیسی استفاده کنید

 

 آگهی ویژه

با توجه به اینکه درج آگهی دراین سایت  رایگان می باشد، اکثر بازدیدکنندگان اعتماد بیشتری به آگهی‌های ویژه می کنند.
درج آگهی ویژه به معنای آن است که آگهی دهنده از خدمات و کالای خود اطمینان کافی دارد و برای جلب نظر بازدیدکنندگان و مشتریان واقعی حاضر به پرداخت وجه آگهی خود شده است.
علاوه بر گروه اصلی و زیرگروه مربوطه  .. شانس دیده شدن آن بسیار بالاتر خواهد بود.

نکات دیگر

متن و مشخصات آگهی قبل از ثبت آگهی خود در سایت، یک بار آن را با صدای بلند برای خود و اطرافیانتان بخوانید. توجه کنید که شما به عنوان بازدید کننده، و مشتری آیا همه اطلاعات مفید را بصورت خلاصه و دقیق دریافت کرده‌اید؟
سئوالات زیر را از خود بپرسید و پس از آنکه پاسخ را راضی کننده یافتید، آگهی خود را درج کنید.
- آیا خواندن آگهی روان و ساده است؟
از جملات طولانی و نامفهوم پرهیز کنید.
اطلاعات را به صورت جمله به جمله و با ترتیب مشخص ارائه کنید.
از ارائه جملات کلیشه‌ای خودداری کرده و ارزشی که مشتری از ارتباط و استفاده از خدمات شما میبرد را ذکر کنید. به بیان دیگر عناصر اصلی که موجب تفاوت عرضه خدمات و یا کالای شما با دیگران می‌شود و برای مشتری ارزش دارد را به صورت واقعی و خلاصه بیان کنید.
- آیا به کلیه سئوالات اساسی و اولیه پاسخ داده شده است؟
به عنوان مثال برای درج آگهی فروش آپارتمان، متراژ- قیمت – طبقه – تعداد اتاق خواب – موقعیت فیزیکی ( خیابان و محله ) – سن ساختمان – امکانات اولیه تلفن گاز شوفاژ و پارکینگ بسیار مهم است.
با ارائه اطلاعات اولیه، خواننده به سرعت تصمیم خود را می‌گیرد و شما در وقت خود برای پاسخگویی به مراجعین صرفه جویی زیادی خواهید کرد.
- آیا شیوه تماس با شما مشخص می باشد؟
انتخاب دقیق تک تک کلمه های آگهی، برای جلب توجه بازدید کنندگان بسیار حساس است. توجه کنید که بازدیدکنندگان شما بسیار باهوش هستند و قبل از آنکه به عناوین شعار گونه و تبلیغاتی توجه کنند، به اطلاعات مشخصی که ارائه شده است توجه خواهند کرد.
با توجه به حجم با لای آگهی در این سایت، بازدیدکنندگان فرصت مقایسه و انتخاب زیادی دارند. بنابراین هرگز از متن و عکس آگهی‌های دیگر کپی برداری نکنید. ارائه اطلاعات خلاصه و دقیق موجب جلب توجه مشتری خواهد شد. آگهی در اینترنت تفاوت عمده‌ای با تبلیغات تلوزیونی، رادیویی و روزنامه‌ای دارد. در این جا بازدیدکنندگان فرصت بیشتری برای بررسی دارند و مهمتر از هرچیزی برای آنها اطلاعات دقیق و خلاصه می باشد
.

شماره موبایل و آدرس ایمیل خود را به دقت وارد کنید چون مواردفراموشی رمز و اعلام تاییدیه آگهی به شما ایمیل یا پیامک می شود اگر احتمال میدهید با شماره موبایل وایمیل برای شما ایجاد مزاحمت  شوددر هنگام درج آگهی وارد نکنید

ایمیل فقط درموقع ثبت نام اولیه سوال میشود ودرهر حال به عموم نمایش داده می شود

در مورد شماره موبایل دوجا از شما سوال می شود

1-موقع ثبت نام > به عموم نمایش داده نمی شود

2-موقع درج آگهی> به عموم نمایش داده می شود

در مورد دوم مثلا اگرپزشک هستید بهتر است شماره موبایل وایمیل خود را وارد نکنید وشماره مطب را وارد نماییدبه جای ایمیل هم میتوانید ایمیل مارا وارد کنید.

info@rahnamakerman.com

موفق باشید

کانون شهرآرا

                  ثبت نام در راهنما کرمان

 

security_code
تمام حقوق محفوظ و متعلق به می باشد ©

طراحی سایت و سئو توسط ضابط